Tutaj wpisz login, hasło i długość sesji
...
  Drukuj  

Wałbrzych Prywatni przewoźnicy - Nyski Udostępnij

Przeczytany 7768 razy
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
UF
Gość
co sądzicie o prywatnych przewoźnikach, mianowicie mi chodzi tz. NYSKI, dla mnie to jednym słowem porażka. ze mamy Nyski, czuje się jak we Wsi, nie dość że "Nyskarze" robią co chcą, jeżdżą jak chcą to jeszcze nieraz zachowuję się tak chamsko, ze masakra. Wsiadasz i czekasz w niej nieraz 7-10 min zanim ruszy Smutny jak to mój kuzyn powiedział: Ty co to jest?? na jakieś zadupia jeżdżą te nyski??
Tak naprawdę jest więcej nysek niż autobusów ;(

Spanky *****

The Master of Underground
*
*
x 46
Ostrzeżeń: 0
no ok ale jest taniej i szybciej. przynajmniej wydostac sie z rusinowa

Spank me!

emate ****

Na drugie mi Underground
*
x 6
Zobacz profil WWW
Ja nie jeżdżę nyskami, bo nie lubię Język.
« Ostatnia zmiana: 21 Marzec 2012, 10:24 wysłane przez emate »

Look into my eyes and tell me what it is you see in me.

Raper Pomidor JP *****

*
*
x 60
Ostrzeżeń: 1
najwieksza porazka tego miasta to brak autobusow nocnych...;/

Tu podaj tekst alternatywny" border="0

15% RABATU W MAGICTOWN.PL - ZAREJESTRUJ SIĘ KLIKAJĄC W BANNER !

Shoor
Gość
co sądzicie o prywatnych przewoźnikach, mianowicie mi chodzi tz. NYSKI, dla mnie to jednym słowem porażka. ze mamy Nyski, czuje się jak we Wsi, nie dość że "Nyskarze" robią co chcą, jeżdżą jak chcą to jeszcze nieraz zachowuję się tak chamsko, ze masakra. Wsiadasz i czekasz w niej nieraz 7-10 min zanim ruszy Smutny
Nie zauważyłeś, że w Polsce w sektorze usług jest zawsze ciężko dostać, cokolwiek chcesz? Tak samo jest z urzędami, więc nie wiem, czemu narzekasz Uśmiech

a to, że nie ma nocnych autobusów, jak już Boski wspomniał, to jest choooore po prostu.

Clif
Gość
najwieksza porazka tego miasta to brak autobusow nocnych...;/

dokładnie brak autobusów nocnych to jest wielki minus.

UF
Gość

pamiętacie te czasy??  i kasowniki "diabły" ??

air_wch *

Nowy w Undergroundzie
x 5
Pamietamy Chichot Uśmiech

Chociaz, jak mam byc szczery te nowe autobusy, fajnie wygladaja ogolnie zarabiscie. Szkoda tylko, ze maja ten wkurzajacy dzwiek przy zamykaniu i otwieraniu drziw Język Doslownie wkurza mnie to xD Język

Co do nysek- owszem, jest to ciekawe zjawisko- mozna powiedziec, wieśniackie. [: Ale  z drugiej strony, kazdy kij ma swoje dwa konce.
Tak wiec, jesli miasto nie ma wystarczajacej floty autobusow, to dobrze, ze owe nyski są. [: (mozna sie gdzies dostac, wzglednie spokojnie), przy okazji jest zawsze pare osob wiecej, z praca. [:

Spanky *****

*
*
x 46
kuzwa dopiero teraz odkrylem jak nyski ratuja mi dupsko. autobus sie ciagnie, na kazdym przystanku sie zatrzymuje, ludzie kupuja bilety.. szkoda gadac poprostu. a jak jedziesz nyska facet sie zatrzymuje tylko jak stoja ludzie na przystanku, zaplacenie za bilet nie trwa wiecej jak 15 sekund! a no tyle ze czasami miejsca nie ma i trzeba sie gniesc w jakis dziwnych pozycjach Mrugnięcie

Spank me!

Riki ****

Na drugie mi Underground
x 4
Klub Oszołoma zaprasza 24h na dobę,7dni w tygodniu
Nyski chodź są jak to stwierdziliście "wieśniackie" ale nie są złe i zgadzam się ze Spankym że ratują dupę... Tylko stan techniczny tych samochodów... Nie wiem jak ktoś może dopuścić coś takiego do ruchu a tym bardziej żeby ktoś woził tym ludzi ! Nyski które jeżdżą na moją wiochę są w 100 razy lepszym stanie technicznym . A te nyski co jeżdżą z rusinowa to zgroza jest...

PlayR **

Już wie, co to Underground
x 0
Nyski pozamiejskie to dopiero prawdziwe zbawienie i lekarstwo na kompletną niedołężność wałbrzyskiego PKS. Niejednokrotnie musiałem marznąć na przystanku przy -20 st bo autobus został odwołany... a prywatny przewoźnik nigdy nie zawiódł. Niestety we wszystkich śmierdzi podobnie ale zastanówmy się raczej czy to wina samochodu czy pasażera ;]

P.S. Mimo wszystko wolałem przesiąść się na auto niestety kur**sko drogo mnie to wynosi ale za to unikam w/w męczarni, tłoku marznięcia na przystankach itp.

Bezradność to największa fobia człowieka, bezczynność zaś - największa głupota.

Cisak ****

Na drugie mi Underground
*
x 9
House Music
Zwróćcie uwagę na to , że w ostatnim roku komfort chociażby Lini A i C bardzo się poprawiła , czasem wolę wsiąść w nowego sprintera i szybciej się dostać na ten plac , czuć się bardziej komfortowo i zapłacić tylko 1 zł zamiast 1,10 czy 1,40 zł. Kiedyś jezdziły tylko stare Meśki i stare Transity na które mogliśmy narzekać. Żyjemy niestety w takim mieście a nie innym i możemy Sobie tylko ponarzekać ;| 
Skoro nasze władze chcą nam tylko utrudniać życie a nie ułatwiać przez swoje zacofanie , to niestety nic na to nie poradzimy.

asiek
Gość
Ja kiedyś nie lubiłam jeździć nyskami, bo nie umiałam do nich drzwi otwierać... Język xD

Ale jak sie nauczyłam to jeżdżę. Uśmiech Ratują tyłek, na prawde. Ale czy są w dobrym czy złym stanie to mnie szczerze nie rusza. Uśmiech

Spanky *****

*
*
x 46
Cisak - tramwajów u nas nie bedzie Chichot za duzo gorek. chociaz za niemca byly. metra tez nie zrobia. to ja juz nie wiem co i jak ale mi tam nyski pasuja Chichot

Spank me!

Kuba ****

Na drugie mi Underground
*
x 6
teraz jeździ dużo fajnych sprinterów itd... wiec lepiej jechac nyska niż autobusem..chyba ze na bilet się nie ma;d

Nocne tabasko,
Więc wrzuć na luz człowiek.
Underground Wałbrzych Forum

Strony:
...

Skocz do:  

Copyrights © underground.walbrzych.pl | Kontakt | Agencja kreatywna Wałbrzych | RapFundament.pl najlepszy portal hip-hopowy